/Files/images/Емблема.jpg

Графік роботи гуртків та секцій ЗОШ № 23
на 2017-2018 н.р.

Клас Вчитель Назва курсу Місце проведення Година заняття Зміна

Понеділок

1 5 Риковська Т.Г. Рідний край 29 11.50 – 12.35 І
2 5 Бабула Л.М. Живе слово 34 09.15 – 10.00(ч/т) І
3 6 Алпацька Л.А. Основи християнської етики 43 12.45 – 13.30 І
4 6 Солдатенко Н.М Історія України 20 12.45 - 13.30 І
5 6 Трокун Т.В. Географія 67 12.45 – 13.30 І
6 6 Кузьмич В.Ю. Екологія рідного краю 64 11.10 – 11.55 І
7 6 Парфисюк Ю.В. Хореографія Танцюв.зала 11.00 – 12.00 І
8 7 Дмитрук Ю.А. Цікава хімія 41 14.00 – 14.45 ІІ
9 7 Рощук І.В. Історія України 49 14.00 – 14.45 ІІ
10 7 Пашкетник В.А. Фізика дивовижна 34 14.00 - 14.45 ІІ
11 8 Луцик Л.Н. Синтаксис складного речення 34 14.00 – 14.45(ч/т) ІІ
12 8 Парфисюк Ю.В. Хореографія Танцюв.зала 16.00 – 16.30(ч/т) ІІ
13 8 Демчук В.Ф Фізична культура Спорт.зала 15.20 – 16.05 ІІ
14 9 Хвесик І.А. ЕСГ Волині 48 14.30 – 15.15 ІІ

Вівторок

1 5 Алпацька Л.А. Основи християнської етики 67 11.50 – 12.35 І
2 5 Самостян Р.Я. Історія України 44 11.50 – 12.35 І
3 6 Новосад Т.М. Цікава орфографія Чит.зала 12.45 – 13.30 І
4 7 Омельчук Т.В. За лаштунками шкільної математики 20 15.00 – 16.10 ІІ
5 8 Сахнік С.М. За лаштунками шкільної математики 63 14.40 – 15.25 ІІ
6 8 Шмідт Л.А. Дивовижний світ фізики 27 14.20 - 15.05 ІІ
7 8 Пашкетник В.А. Технічна творчість 34 14.20 – 15.05 ІІ
8 8 Демчук В.Ф Фізична культура Спорт.зала 16.10 – 16.55 ІІ
9 9 Хвесик І.А. ЕСГ Волині 41 15.00 – 15.45 ІІ
10 9 Самостян Р.Я. Історія України 49 14.30 – 15.15 ІІ
11 10 Сахнік С.М. Готуємось до ЗНО. Математика 63 15.30 – 16.15 ІІ
12 10 Риковська Т.Г. Географія 63 14.45 - 15.30 ІІ
13 11 Пікун Г.П. Готуємось до ЗНО. Математика 27 16.30 – 17.15 ІІ

Середа

1 5 Алпацька Л.А. Основи християнської етики 41 11.50 – 12.35 І
2 5 Лещинська О.О. Математика 48 11.50 – 12.35 І
3 5 Бабула Л.М. Живе слово 44 09.55 - 10.40 І
4 5 Парфисюк Ю.В. Хореографія Танцюв.зала 11.00 – 12.30 І
5 6 Алпацька Л.А. Основи християнської етики 64,67 12.45 – 13.30 І
6 6 Мартинюк В.С. Фітофізіологія 35 10.00 – 10.45 І
7 7 Лещинська О.О. За лаштунками шкільної математики 30 15.35 – 16.20(ч/т) ІІ
8 7 Демчук Л.О. Практична риторика 63 16.30 – 17.15 ІІ
9 7 Лукаш Л.Й. Географія Чит.зала 14.45 – 15.30 ІІ
10 8 Луцик Л.Н. Синтаксис складного речення 34 14.00 – 14.45 ІІ
11 8 Трокун Т.В. Фізична географія Волинської області 49 14.45 - 15.30(ч/т) ІІ
12 8 Хвесик І.А. Географія 41 14.30 – 15.15(ч|т) ІІ
13 8 Рощук І.В. Всесвітня історія 49 14.00 – 14.45(ч/т) ІІ
14 8 Демчук В.Ф Фізична культура Спорт.зала 15.20 – 16.05 16.10 – 16.55 17.00 – 17.45 ІІ
15 9 Гвоздецька З.М. За лаштунками шкільної математики 27 15.35 – 16.20 ІІ
16 9 Теслюк А.Т. Фізична культура Спорт.зала 14.30 – 15.15 ІІ
17 11 Солтис В.І. Англійська мова 20 16.30 – 17.15 ІІ

Четвер

1 5 Риковська Т.Г. Рідний край 63 11.55 - 12.40(ч/т) І
2 5 Бабула Л.М. Живе слово 44 11.50 – 12.35 І
3 5 Волошина В.Ф. Світ професій 21 08.55 – 09.40 І
4 6 Новосад Т.М. Українська мова 67 11.50 – 12.35 І
5 6 Парфисюк Ю.В. Хореографія Танцюв.зала 11.00 – 12.00 І
6 7 Шевчук С.Г. Лексикологія 34 14.40 – 15.25 ІІ
7 8 Хвесик І.А. Географія 48 14.30 – 15.15 ІІ
8 9 Смалюк Р.А. Українська мова 30 14.40 – 15.25 ІІ
9 9 Андрієвська А.І. Біологія людини Чит.зала 14.30 – 15.15 ІІ
10 10 Сидорук І.М. Англійська мова 41 15.35 – 16.20 ІІ
11 11 Солдатенко Н.М. Історія 20 14.30 – 15.15 ІІ

П’ятниця

1 7 Мартинюк В.С. Екологія рідного краю 20 15.00 – 15.45 ІІ
2 8 Боровицька І.Д. Хімія та довкілля 41 14.40 – 15.25 ІІ
3 8 Мартинюк В.С. Аптека природи 20 16.00 – 16.45 ІІ
4 9 Демчук В.Ф. Фізична культура Спорт.зала 15.20 – 16.05 ІІ
5 10 Войтович В.Г. Технічна творчість 22 15.35 – 16.20 ІІ

Графік занять зі старшокласниками (ЗНО) у 2017-2018 н.р.

Вчитель Предмет День проведення Каб. Година заняття Зміна
1 Риковська Т.Г. Географія Понеділок 48 16.30 – 17.15 ІІ
2 Кузьмич В.Ю. Біологія Понеділок 41 15.30 – 16.15 ІІ
3 Солтис В.І. Англ.мова Понеділок 16 14.40 – 15.25 ІІ
4 Луцик Л.Н. Укр. мова Середа 34 14.50 – 15.25 ІІ
5 Солдатенко Н.М. Історія України Четвер 20 15.15 – 16.00 ІІ
6 Пашкетник В.А. Фізика Четвер 34 14.25 – 15.10 ІІ
7 Сидорук І.М. Англ.мова Четвер 41 16.30 – 17.15 (ч/т) ІІ
8 Боровицька І.Д. Хімія П'ятниця 41 14.40 – 15.25 ІІ
9 Трач О.О. Укр. мова П'ятниця 20 14.25 - 15.10 ІІ
Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.