/Files/images/Емблема.jpg

Дошка пошани

Призери обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та учасників міжнародних конкурсів 2018 р.

1. Гріднєва Ангеліна 10-Б кл.

2. Русин Павло 11-Б кл.

3. Бояр Діана 10-А кл.

4. Березюк Максим 10 - А кл.

5. Шишута Анна 10-А кл.

6. Данилик Андрій 10-Б кл.

7. Дубинська Анастасія 10-Б клас

8. Простопчук Тарас 9-А кл.

9. Налепа Анна 11-Б кл.

10. Смалюк Софія 7-Б кл.

11. Сенів Софія 7-Г кл.

12. Яворський Антон 9-А кл.

13. Колеснік Роман 11-Б кл.

14. Мул Христина 9-В кл.

15. Терещенко Дарина 8-В кл.

16. Андрієнко Аліна 5-А кл.

17. Кравчук Станіслав 5 – А кл.

Переможці міських олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт та предметних турнірів.

1. Пилипчук Юлія 8-А кл.

2. Пилипчук Дарина 5-А кл.

3. Кузьмич Сергій 6-В кл.

4. Шаповал Віталій 7-А кл.

5. Шаповал Андрій 5-Г кл.

6. Ярощук Ілля 4-В кл.

7. Боровицький Дмитро 10-Б кл.

8. Клець Віталій 10-Б кл.

9. Андрієнко Ярослав 8-Д кл.

10. Морарь Анна 11-А кл.

11. Міронов Нікіта 8-В кл.

12. Гудима Ірина 11-А кл.

13. Козловська Каріна 9-А кл.

14. Приреза Дарина 11-А кл.

15. Бубела Анна 5-В кл.

16. Смітюх Єлизавєта 7-А кл.

17. Цибульська Злата 9-А кл.

18. Гордійчук Анастасія 7-Б кл.

19. Мельникова Мар’яна 3-Б кл.

20.Чміль Ірина 11-Б кл.

21. Росинюк Аліна 11-Б кл.

22. Остап’юк Софія 8-Г кл.

23. Козаченко Володимир 9-Б кл.

24. Войнаровський Андрій 5-Г кл.

25. Голуб Соломія 5-В кл.

26. Олійник Вікторія 5-Г кл.

27. Прийомський Віталій 5-Б кл.

Артисти, спортсмени, художники, винахідники, які демонстрували свою майстерність на міських спортивних змаганнях, мистецьких фестивалях, конкурсах.

1. Степанюк Анастасія 7-Б кл.

2. Дончева Кароліна 10-А кл.

3. Придальна Тетяна 6-Б кл.

4. Васюхник Кирило 5-В кл.

5. Коробчук Дарина 5-В кл.

6. Войтович Віталій 10-А кл.

7. Команда школи «Екологічний квартал».

8. Спортивна команда учнів 8-11 кл.

9. Спортивна команда учнів 7-8 кл.

10. Фольклорний колектив “Вишиванка”.

11. Танцювальний колектив «Фантазія» (старша група).

12. Танцювальний колектив «Фантазія» (молодша група).

Гордість школи (учні, які закінчили 2017 - 2018 н.р. з високими показниками знань)

Бояр Діана, учениця 10 – А класу

«Інтелект року – 2018»

Шишута Анна, учениця 10-А класу,

«Літературознавець року – 2018»

Яворський Антон, учень 9 – А класу,

«Дослідник року – 2018»

Остапчук Аліна, учениця 9 – А класу,

«Лідер року – 2018»

Колеснік Роман, учень 11 – Б класу,

«Винахідник року – 2018»

Колеснік Роман, учень 11 – Б класу,

«Гордість школи – 2018»

Налепа Анна, учениця 11 – Б класу,

«Гордість школи – 2018»

Призери обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та учасників міжнародних конкурсів.

1. Гріднєва Ангеліна 10-Б кл. І місце Міжнародний конкурс “Природа очима дітей” м. Берегово, Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Переможець/Диплом ІІ ступеня , І місце обласний конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття», І місце обласний конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, Дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

2. Русин Павло 11-Б кл. І місце Обласний турнір юних винахідників та раціоналізаторів, І місце міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів, ІІІ місце Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів.

3. Бояр Діана 10-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце Обласний конкурс “Краще тверезе життя” у номінації письмовий твір, ІІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, номінація “Веселий пензлик”, ІІ місце міський конкурс творів “Усмішка людини. Яка вона? Організований СНУ ім. Л.Українки,.

4. Березюк Максим 10 - А кл. Переможець Обласного етапу XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018” у номінації ”Висока суспільно-корисна спрямованість”, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу.

5. Шишута Анна 10-А кл. І місце Обласний конкурс “Юні літератори Волині” (номінація “Казка”), ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

6. Данилик Андрій 10-Б кл. ІІІ місце у Волинській Інтернет-олімпіаді з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІ місце у міському пошуково-дослідницькому конкурсі краєзнавчих робіт, номінація “Географія рідного краю”.

7. Дубинська Анастасія 10-Б клас І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

8. Простопчук Тарас 9-А кл. І місце обласний етап олімпіади з технічної праці, ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з технічної праці,

9. Налепа Анна 11-Б кл. Переможець Обласного етапу заочного Всеукраїнського родинного конкурсу “Дідух”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце І етап (міський захист-конкурс науково-дослідницьких робіт, секція технічні науки.

10. Смалюк Софія 7-Б кл. ІІІ місце в обласному конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, І місце в міському конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце міська виставка-конкурс “Паперове диво”, ІІ місце міського етапу XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

11. Сенів Софія 7-Г кл. І місце Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки “Знаю, горжуся, шаную!”, Лауреат Обласного конкурсу “Юні літератори Волині” (номінація “Поезія”), Переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Урок казки”, міський етап номінація “Казкова країна”,

12. Яворський Антон 9-А кл. Переможець Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчимося заповідувати”, Переможець Обласного конкурсу раціоналізаторських та винахідницьких проектів екологічного спрямування.

13. Колеснік Роман 11-Б клас, І місце Обласний конкурс дослідницьких та винахідницьких розробок з науково-технічного напрямку, ІІ місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ командне місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку.

14. Мул Христина 9-В кл. Переможець Обласної заочної виставки-конкурсу “Новорічний подарунок”.

15. Терещенко Дарина 8-В кл. І місце ІІІ Всеукраїнський конкурс школярів “Літературний Всесвіт” (номінація твір “Есе”).

16. Андрієнко Аліна 5-А кл. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

17. Кравчук Станіслав 5 – А клас. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”

Переможціміських олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт та предметних турнірів.

1. Пилипчук Юлія 8-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

2. Пилипчук Дарина 5-А кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

3. Кузьмич Сергій 6-В кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

4. Шаповал Віталій 7-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський конкурс юних інформатиків.

5. Шаповал Андрій 5-Г кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

6. Ярощук Ілля 4-В кл. ІІІ місце міський етап Малої олімпіади з математики.

7. Боровицький Дмитро 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце Всеукраїнська олімпіада з хімії міський етап.

8. Клець Віталій 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

9. Андрієнко Ярослав 8-Д кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

10. Морарь Анна 11-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

11. Міронов Нікіта 8-В кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

12. Гудима Ірина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії, І місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт, секція історичне краєзнавство.

13. Козловська Каріна 9-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

14. Приреза Дарина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

15. Бубела Анна 5-В кл. ІІ місце, міський етап VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка, ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики.

16. Смітюх Єлизавєта 7-А кл. ІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

17. Цибульська Злата 9-А кл. ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

18. Гордійчук Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце ІІ міський конкурс “Літературне гроно”.

19. Мельникова Мар’яна 3-Б кл. ІІІ місце міський етап XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

20.Чміль Ірина 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

21. Росинюк Аліна 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

22. Козловська Карина 9-А кл. ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у( секція хімія).

23. Остап’юк Софія 8-Г кл ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у (секція валеологія)

24. Козаченко Володимир 9-Б кл. І місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку

25. Войнаровський Андрій 5-Г кл. ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

26. Голуб Соломія 5-В кл. І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

27. Олійник Вікторія 5-Г кл І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

28. Прийомський Віталій 5-Б кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

Артисти, спортсмени, художники, винахідники, які демонстрували свою майстерність на міських спортивних змаганнях, мистецьких фестивалях, конкурсах.

1. Степанюк Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце міський конкурс малюнків “Чиста енергія-чисте довкілля”

2. Дончева Кароліна 10-А кл. ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”

3 Придальна Тетяна 6-Б кл ІІІ місце Міський конкурс виразного читання присвячений польським поетам

4. Васюхник Кирило 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

5. Коробчук Дарина 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

6. Войтович Віталій 10-А кл. І місце Міський конкурс запуску повітряних зміїв

8. Команда школи «Екологічний квартал» - ІІІ місце. Екологічний міський конкурс агітбригад

9. Спортивна команда учнів 8-11 кл. - ІІ місце Міські змагання з баскетболу серед команд ЗЗСО в рамках Спартакіади школярів.

10. Спортивна команда учнів 7-8 кл. ІІ місце Міські змагання з футболу “Шкіряний м’яч”.

11. Фольклорний колектив “Вишиванка” ІІІ місце міський конкурс фольклорних колективів.

12. Танцювальний колектив «Фантазія» (старша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»

13. Танцювальний колектив «Фантазія» (молодша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»

Переможці загальношкільного конкурсу «Зразковий клас школи» 2017-2018 н.р.

Громадсько-організаційна діяльність – 6-А клас та 4-В клас

Мистецька та спортивна діяльність – 9-А клас та 3-Д клас

Навчальна і наукова діяльність – 10-Б клас та 4-В клас


«Гордість школи» (учні, які закінчили 2016-1017 н.р. з високими показниками знань)

2014-2015


Кiлькiсть переглядiв: 581

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.