/Files/images/Емблема.jpg

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Результати участі учнів в предметних олімпіадах 2018-2019 н.р.

Навчальний рік Етапи
Шкільний Міський Обласний Всеукраїнський Міжнародний
Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів
2010 2011 378 64 54 21 3 2
2011 2012 329 177 59 17 2 2
2012 2013 324 209 61 25 2 1 1 1
2013 2014 386 189 61 22 6 5
2014 2015 301 138 51 21 3 1
2015 2016 403 206 56 14 3 3
2016 2017 391 210 58 25
2017 2018 422 335 56 22 1 1 1
2018 2019 441 238 55 24 3 2 1 1

Результати участі учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

№ з/п Навчальний рік Етапи
шкільний міський обласний всеук- раїнський між- народний інші
учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів
1. 2010-2011 12 6 6 2
2. 2011-2012 7 7 7 3 2
3. 2012-2013 19 19 19 10 5 4 2
4. 2013-2014 17 17 14 11 9 5 2 1
5. 2014-2015 18 18 14 6 2 2 1 2
6. 2015-2016 15 15 8 2 1
7. 2016-2017 20 13 13 4 2 1 1 1
8 2017-2018 20 12 12 4 1 1 1 1
9. 2017-2018 20 10 10 5 4 1 1 1

Предметні турніри

Предмет Місто Область Україна
Біологія Андрієвська А.І. ІІІ ( у складі команди)
Геграфія Риковська Т.Г. ІІІ ( у складі команди)
Економіка Ковальчук О.В. ІІІ ( у складі команди )
Винахідників та раціоналізаторів Пашкетник В.А. ІІІ Винахідників та раціоналізаторів І ( у складі команди) Пашкетник В.А. Винахідників та раціоналізаторів Пашкетник В.А. ІІІ ( у складі команди )

Призери обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та учасників міжнародних конкурсів 2018-2019 н.р.

1. Данилик Андрій 11-Б кл. ІІІ місце у Всеукраїнському етапі турніру юних винахідників та раціоналізаторів; І місце у обласному етапі турніру юних винахідників та раціоналізаторів, І місце в Обласному конкурсі-виставці молодіжних проектів “Майбутнє України” номінація “Електроніка та приладобудування”

2. Міронов Нікіта 9-В кл. , ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (Україна), І місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історіїІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з географії,

3. Смалюк Софія 8-Б кл. ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “За нашу свободу”; І місце у обласній виставці-конкурсі “Знай і люби свій край”; ІІІ місце у IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка (ІІ міський етап); ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історії; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; переможець у міському конкурсі малюнків “Чиста енергія -чисте довкілля”; Переможець міської заочної виставки “Новорічний подарунок”; І місце Міський конкурс-виставка “Лялечки-ляльки”;Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”; ІІІ місце у міському конкурсі “Патріоти Волині”, ІІ місце авторська програма; І місце у міському конкурсі літературно-музичних композицій “Сонце України у твоїх руках”(фотографія); І місце у міській виставці декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”; ІІ місце у міській виставці декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”; І і ІІ місце у міському конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”.

4. Придальна Тетяна 7-Б кл. Диплом “ 1 із сотні найкращих” у І Міжнародному літературному фестивалі в м. Чернівці; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;

5. Боровицький Дмитро 11-Б кл. , ІІІ місце на обласному, І місце на міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

6. Шаповал Віталій 8-А кл. ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та ІІІ місце у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість -тобі, Україно”; команднеІІ місце у міському конкурсі науково-дослідницьких та винахідницьких розробок науково-технічного спрямування

7. Гріднєва Ангеліна 11-Б кл. ІІ місце у обласному етапі конкурсу “Посміхнемось щиро Вишні”; ІІІ місце у міському конкурсі “Чарівний світ волинської вишивки”; ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу “Знай люби свій край”; І місце у міському етапі конкурсу “Посміхнемось щиро Вишні”,

8. Дубинська Анастасія 11-Б кл. ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу “Знай люби свій край”ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з екології;; Переможець міської заочної виставки “Новорічний подарунок”;

9. Сапожник Аліна 6-В кл. ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “За нашу свободу”

10.Козел Ірина 5-Г кл. ІІІ місце у IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т. Шевченка

11.Грилюк Юліана 6-А кл. Переможець Всеукраїнського поетичного конкурсу “Ліхтар року”

12.Смолярчук Ілона, 9-А клас, І місце у обласній та міській виставці-конкурсі “Знай і люби свій край”;

13.Марчак Назар 8-Б кл. Переможець обласної та міської заочної виставки “Новорічний подарунок”, ІІ місце у міській виставці декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”

Переможці міських олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт та предметних турнірів

1. Дончева Анжеліка 11-А кл. ІІІ місце у міському турнірі з економіки; І місце у міському конкурсі літературно-музичних композицій “Сонце України у твоїх руках”(малюнок); І місце у міській заочній та очній виставці робіт юних фотоаматорів “Моя Україно !”

2. Шишута Анна 11-А кл. ІІІ місце у міському турнірі з економіки;І місце І етапу (міський ) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

3.Матрунчик Ірина 11-Б кл. ІІІ місце у міському турнірі з біології

4. Кресак Ілона 11-А кл. ІІІ місце у міському турнірі з географії

5. Мельникова Мар’яна 4-Б кл. ІІІ місце Мала олімпіада з інформатики; ІІІ місце у Міжнародному конкурсі ім. П. Яцика

6. Пилипчук Юлія 9-А кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; ІІІ місце у IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молодіжних (ІІ міський етап);

7. Перевозник Анастасія 9-В кл. ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці; І місце у міській виставці декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”

8. Клець Віталій 11-Б кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; ІІІ місце у міському турнірі з географії; Дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” номінація “Кращий відеофільм”;

9. Бояр Діана 11-А кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історії; ІІІ місце у міському турнірі з економіки;

10. Козловська Каріна 10-А кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії; ІІ місце міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

11. Смітюх Єлизавета 8-А кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

12. Ковальчук Софія 9-А кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

13. Сич Богдан 11-А кл. ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки

14.Войнаровський Андрій 6-Г кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”

15. Сенів Софія 8-Г кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”; Переможець міської заочної виставки “Новорічний подарунок”, (область); ІІ місце у міському конкурсі літературно-музичних композицій “Сонце України у твоїх руках”(малюнок);

16.Хорошилова Олександра 4-Д кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”

17.Коробчук Дарина 6-В кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”; ІІІ місце міського етапу Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика

18.Коробко Софія 7-В кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”

19.Новоселецька Наталія 8-Б кл. переможець у міському конкурсі малюнків “Чиста енергія -чисте довкілля”

20. Степанюк Анастасія 8-Б кл. ІІІ місце у номінації “Веселий пензлик”

21.Гордієнко Ірина 10-Б кл. ІІ місце Міський конкурс-виставка “Лялечки-ляльки”

22.Пилипчук Дарина 6-А клас ІІ місце Міський конкурс-виставка “Лялечки-ляльки”

23.Андрієнко Аліна 6-А кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”

24.Кравчук Станіслав 6-А кл. Диплом учасника міського етапу XII Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”

25.Панасенко Дар’я 3-Б кл. І місце у ІІІ міському конкурсі читців “Літературне гроно”, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі ім. П. Яцика

26.Терещенко Дарина 9-В кл. ІІІ місце у міському етапі конкурсу Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина -Україна”

27.Макарук Дмитро 11-Б кл. ІІ місце у міському етапі конкурсу Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина -Україна”

28. Мазур Вікторія 11-Б клас ІІ місце у міському етапі конкурсу Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина -Україна”

29. Остапюк Софія 9-Д кл. ІІІ місце у міському конкурсі учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням; І місце міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

30.Глинська Катерина 11-Б кл. І місце міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт; І місце у міській виставці декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”

31.Козаченко Володимир 10-А кл. ІІ місцев міських змаганнях із радіоелектронного конструювання;командне ІІ місце у міському конкурсі науково-дослідницьких та винахідницьких розробок науково-технічного спрямування;ІІІ місце у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість -тобі, Україно”

32. Яценко Марина 10-А клас, ІІІ місце в олімпіаді з історії, переможець конкурсу творчих робіт «Моя майбутня професія»

33.Пензовська Ірина 5-Б кл. ІІІ місце у міському конкурсі юних читців, присвяченого дню народженню Л.Українки

34.Ярошук Ілля 5-В кл. ІІІ місце у міських змаганнях ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики» (олімпіада)

35.Хомич Даниїл командне ІІІ місце у міському конкурсі науково-дослідницьких та винахідницьких розробок науково-технічного спрямування

36.Коляда Анна 10-Б кл. Дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” номінація “Кращий відеофільм”

37.Войтович Віталій 11-А кл. Командне І місце у міських змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв

38.Лучковський Віталій 11-А кл. Командне ІІ місце у міських змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв

39.Цалай Денис 7-В кл. Командне ІІ місце у міських змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв

40.Войнаровський Андрій 6-Г кл. ІІІ місце у заочному конкурсі екологічного плакату “Як ти можеш допомогти планеті”

41.Хомич Денис 4-Д кл. І місце у міській виставці-конкурсі робіт молодшого шкільного віку з початкового технічного молелювання

42.Корнійчук Андрій 4-Д кл. І місце у міській виставці-конкурсі робіт молодшого шкільного віку з початкового технічного молелювання

43.Ковальчук Анастасія 10-Б клас, Диплом учасника міської заочної платформи відеофільмів та відеороликів “Мирна Україна -щаслива дитина”

44.Гвоздецький Арсем 5-Г кл. (проекти) ІІ місце Міжнародний математичний конкурс імені М. Кравчука «Крок до вершин математики

45.Дубинюк Валерія 5-В кл.(проекти) ІІ місце Міжнародний математичний конкурс імені М. Кравчука «Крок до вершин математики

46.Одемчук Іван 5-А кл.(проекти) ІІІ місце Міжнародний математичний конкурс імені М. Кравчука «Крок до вершин математики

47.Соловей Ярослав 5-Г кл.(проекти) ІІІ місце Міжнародний математичний конкурс імені М. Кравчука «Крок до вершин математики

48.Найдьонова Олександра 5-Г кл.(проекти) ІІІ місце Міжнародний математичний конкурс імені М. Кравчука «Крок до вершин математики

49.Оніщук Юлія 5-В кл.(проекти) І місце Міжнародний математичний конкурс імені М. Кравчука «Крок до вершин математики

50.Танцювальний колектив “Фантазія” ІІІ місце у міському фестивалі хореографічного мистецтва “Коли танцюють діти”; ІІ та ІІІ місця у конкурсі танцювальних колективів «Золота лілея»

51.Учасники літературної студії “Душі криниця”, ІІ місце у міському конкурсі літературно-музичних композицій “Сонце України у твоїх руках”Учнівський колектив (Тіщенко Дмитро 8-Г кл, Кузмінчук Віктор 9-А кл., Московчук Руслан 10-Б кл., Гордійчук Анастасія 8-Б кл.)

52.Ансамбль “Росинка” ІІ місце у конкурсі літературно-музичних композицій “Сонце України в наших руках”

53.Пошукова група ІІІ місце у міському етапі конкурсу Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина -Україна”

54.Агітбригада “Діти довкілля” І місце у міському конкурсі колективів екологічного спрямування.

55.Спортивна команда учнів школи за зайняте І місце у міських змаганнях з футболу

Результати участі учнів в предметних олімпіадах

Навчальний рік Етапи
Шкільний Міський Обласний Всеукраїнський Міжнародний
Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів
2009 2010 264 54 44 23 4 3 1
2010 2011 378 64 54 21 3 2
2011 2012 329 177 59 17 2 2
2012 2013 324 209 61 25 2 1 1 1
2013 2014 386 189 61 22 6 5
2014 2015 301 138 51 21 3 1
2015 2016 403 206 56 14 3 3
2016 2017 391 210 58 25
2017 2018 422 335 56 22 1 1 1

Результати участі учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

№ з/п Навчальний рік Етапи
шкільний міський обласний всеук- раїнський між- народний інші
учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів
1. 2009-2010 12 10 10 2 2
2. 2010-2011 12 6 6 2
3. 2011-2012 7 7 7 3 2
4. 2012-2013 19 19 19 10 5 4 2 1
5. 2013-2014 17 17 14 11 9 5 2 2
6. 2014-2015 18 18 14 6 2 2 1
7. 2015-2016 15 15 8 2 1
8 2016-2017 20 13 13 4 2 1
9. 2017-2018 20 12 12 4 1

турніри

Предмет Місто Область Україна
Біологія Андрієвська А.І. Кузьмич В.Ю. -
Геграфія Риковська Т.Г. -
Економіка Ковальчук О.В. -
Винахідників та раціоналізаторів Пашкетник В.А. І ( у складі команди №22) Винахідників та раціоналізаторів І ( у складі команди) Пашкетник В.А. Винахідників та раціоналізаторів Пашкетник В.А. ІІІ ( у складі команди )

Аналіз інтерактивних конкурсів

2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 2015-2016 2016-2017 2017- 2018
Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер» 1 36 63 21 20 28 82
Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» 22 40 32 5 43 60 42
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 198 201 36 142 152 190 209
Інтерактивний природничий конкурс «Колосок» 116 115 153 128 38 111 108
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» 107 38 22 60 106 87
Міжнародна природознавча гра «Геліантус» 10 17 27 52
Всеукраїнський історичний конкурс «Лелека» 33 37 35 59
Всеукраїнська гра із світової літератури «Sunflower» 60
Всеукраїнська гра «Патріот» 62
Міжнародна гра «Пазл» 5 2 14 12

1. Гріднєва Ангеліна 10-Б кл. І місце Міжнародний конкурс “Природа очима дітей” м. Берегово, Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Переможець/Диплом ІІ ступеня , І місце обласний конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття», І місце обласний конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, Дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

2. Русин Павло 11-Б кл. І місце Обласний турнір юних винахідників та раціоналізаторів, І місце міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів, ІІІ місце Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів.

3. Бояр Діана 10-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце Обласний конкурс “Краще тверезе життя” у номінації письмовий твір, ІІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, номінація “Веселий пензлик”, ІІ місце міський конкурс творів “Усмішка людини. Яка вона? Організований СНУ ім. Л.Українки,.

4. Березюк Максим 10 - А кл. Переможець Обласного етапу XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018” у номінації ”Висока суспільно-корисна спрямованість”, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу.

5. Шишута Анна 10-А кл. І місце Обласний конкурс “Юні літератори Волині” (номінація “Казка”), ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

6. Данилик Андрій 10-Б кл. ІІІ місце у Волинській Інтернет-олімпіаді з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІ місце у міському пошуково-дослідницькому конкурсі краєзнавчих робіт, номінація “Географія рідного краю”.

7. Дубинська Анастасія 10-Б клас І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

8. Простопчук Тарас 9-А кл. І місце обласний етап олімпіади з технічної праці, ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з технічної праці,

9. Налепа Анна 11-Б кл. Переможець Обласного етапу заочного Всеукраїнського родинного конкурсу “Дідух”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце І етап (міський захист-конкурс науково-дослідницьких робіт, секція технічні науки.

10. Смалюк Софія 7-Б кл. ІІІ місце в обласному конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, І місце в міському конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце міська виставка-конкурс “Паперове диво”, ІІ місце міського етапу XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

11. Сенів Софія 7-Г кл. І місце Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки “Знаю, горжуся, шаную!”, Лауреат Обласного конкурсу “Юні літератори Волині” (номінація “Поезія”), Переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Урок казки”, міський етап номінація “Казкова країна”,

12. Яворський Антон 9-А кл. Переможець Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчимося заповідувати”, Переможець Обласного конкурсу раціоналізаторських та винахідницьких проектів екологічного спрямування.

13. Колеснік Роман 11-Б клас, І місце Обласний конкурс дослідницьких та винахідницьких розробок з науково-технічного напрямку, ІІ місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ командне місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку.

14. Мул Христина 9-В кл. Переможець Обласної заочної виставки-конкурсу “Новорічний подарунок”.

15. Терещенко Дарина 8-В кл. І місце ІІІ Всеукраїнський конкурс школярів “Літературний Всесвіт” (номінація твір “Есе”).

16. Андрієнко Аліна 5-А кл. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

17. Кравчук Станіслав 5 – А клас. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”

18. Пилипчук Юлія 8-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

19. Пилипчук Дарина 5-А кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

20. Кузьмич Сергій 6-В кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

21. Шаповал Віталій 7-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський конкурс юних інформатиків.

22. Шаповал Андрій 5-Г кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

23. Ярощук Ілля 4-В кл. ІІІ місце міський етап Малої олімпіади з математики.

24. Боровицький Дмитро 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце Всеукраїнська олімпіада з хімії міський етап.

25. Клець Віталій 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

26. Андрієнко Ярослав 8-Д кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

27. Морарь Анна 11-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

28. Міронов Нікіта 8-В кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

29. Гудима Ірина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії, І місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт, секція історичне краєзнавство.

30. Козловська Каріна 9-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

31 Приреза Дарина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

32. Бубела Анна 5-В кл. ІІ місце, міський етап VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка, ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики.

33. Смітюх Єлизавєта 7-А кл. ІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

34. Цибульська Злата 9-А кл. ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

35. Гордійчук Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце ІІ міський конкурс “Літературне гроно”.

36. Мельникова Мар’яна 3-Б кл. ІІІ місце міський етап XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

37.Чміль Ірина 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

38. Росинюк Аліна 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

39. Козловська Карина 9-А кл. ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у( секція хімія).

40. Остап’юк Софія 8-Г кл ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у (секція валеологія)

41. Козаченко Володимир 9-Б кл. І місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку

42. Войнаровський Андрій 5-Г кл. ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

43. Голуб Соломія 5-В кл. І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

44. Олійник Вікторія 5-Г кл І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

45. Прийомський Віталій 5-Б кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

46. Степанюк Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце міський конкурс малюнків “Чиста енергія-чисте довкілля”

47. Дончева Кароліна 10-А кл. ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”

48 Придальна Тетяна 6-Б кл ІІІ місце Міський конкурс виразного читання присвячений польським поетам

49. Васюхник Кирило 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

50. Коробчук Дарина 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

51. Войтович Віталій 10-А кл. І місце Міський конкурс запуску повітряних зміїв

52. Команда школи «Екологічний квартал» - ІІІ місце. Екологічний міський конкурс агітбригад

53. Спортивна команда учнів 8-11 кл. - ІІ місце Міські змагання з баскетболу серед команд ЗЗСО в рамках Спартакіади школярів.

54. Спортивна команда учнів 7-8 кл. ІІ місце Міські змагання з футболу “Шкіряний м’яч”.

55. Фольклорний колектив “Вишиванка” ІІІ місце міський конкурс фольклорних колективів.

56. Танцювальний колектив «Фантазія» (старша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»

57. Танцювальний колектив «Фантазія» (молодша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»


Переможці І етапу (шкільного) Всеукраїнських олімпіад з предметів у 2017-18 н.р.



з української мови та літератури
1 Рулінська Вікторія 5-Д І Шевчук С.Г., Луцик Л.Н.
2 Подоляк Ольга 5-Д ІІ Шевчук С.Г., Луцик Л.Н.
3 Місюк Віталій 5-Д ІІІ Шевчук С.Г., Луцик Л.Н.
4 Придальна Тетяна 6-Б І Новосад Т.М.
5 Коробко Софія 6-В ІІ Новосад Т.М.
6 Коцюбайло Дмитро 6-А ІІІ Новосад Т.М.
7 Смалюк Софія 7-Б І Демчук Л.О., Шевчук С.Г.
8 Тимошенко Денис 7-Б ІІ Демчук Л.О., Шевчук С.Г.
9 Панькевич Марія С 7-А ІІІ Шевчук С.Г.
10 Пилипчук Юлія 8-А І Трач О.О., Луцик Л.Н.
11 Остап'юк Софія 8-Г ІІ Корнійчук Т.В.,Трач О.О.
12 Зеленська Діана 8-А ІІІ Трач О.О.
13 Цибульська Златослава 9-А І Смалюк Р.А.
14 Марчук Ганна 9-В ІІ Смалюк Р.А.
15 Остапчук Аліна 9-А ІІІ Смалюк Р.А.
16 Андрійчук Анна 9-Б ІІІ Совершенко О.М.
17 Ткаченко Софія 9-Б ІІІ Смалюк Р.А., Совершенко О.М.
18 Бояр Діана 10-А І Луцик Л.Н.
19 Шишута Анна 10-А ІІ Луцик Л.Н.
20 Мазур Вікторія 10-Б ІІІ Луцик Л.Н.
21 Налепа Анна 11-Б І Трач О.О.
22 Гудима Ірина 11-А ІІ Трач О.О.
23 Морарь Анна 11-А ІІІ Трач О.О.
з математики
1 Пилипчук Дарина а 5-А І Гвоздецька З.М.
2 Бубела Анна 5-В ІІ Лещинська О.О.
3 Литвинюк Анна-Анастасія 5-Д ІІ Лещинська О.О.
4 Сунак Євген 6-А І Пікун Г.П.
5 Капітан Тарас 6-Г ІІ Пікун Г.П.
6 Коцюбайло Дмитро 6-А ІІІ Пікун Г.П.
7 Кузьмич Сергій 6-В ІІІ Пікун Г.П.
8 Шаповал Віталій 7-А І Омельчук Т.В.
9 Врублевська Юлія 7-Б ІІ Омельчук Т.В., Лещинська О.О.
10 Пилипчук Юлія 8-А І Сахнік С.М.
11 Остапюк Софія 8-Г ІІ Яковлева Г.Й.
12 Журба Микола 9-В І Гвоздецька З.М.
13 Кравчук Анастасія 9-Б ІІ Потрапелюк Л.П.
14 Яворський Антон 9-А ІІІ Гвоздецька З.М.
15 Боровицький Дмитро 10-Б І Сахнік С.М.
16 Мендус Вячеслав 10-Б ІІ Сахнік С.М.
17 Налепа Анна 11-Б І Пікун Г.П.
18 Колеснік Роман 11-Б ІІ Пікун Г.П.
з трудового навчання / технічна праця
1 Мул Христина 9-В І Патола А.П.
2 Хоміч Богдана 9-А ІІ Патола А.П
3 Кротік Богдана 9-А ІІІ Патола А.П
4 Простопчук Тарас 9-А І Войтович В.Г.
5 Колеснік Сергій 9-Б ІІ Войтович В.Г.
6 Журба Микола 9-В ІІІ Войтович В.Г.
з екології
1 Клець Віталій 10-Б І Трокун Т.В.
2 Гріднєва Ангеліна 10-Б ІІ Трокун Т.В.
3 Мендус Вячеслав 10-Б ІІ Трокун Т.В.
4 Глинська Катерина 10-Б ІІІ Трокун Т.В.
5 Налепа Анна 11-Б І Трокун Т.В.
6 Гудима Ірина 11-А ІІ Трокун Т.В.
7 Морарь Анна 11-А ІІ Трокун Т.В.
8 Русин Павло 11-Б ІІІ Трокун Т.В.
9 Чміль Ірина 11-Б ІІІ Трокун Т.В.
з економіки
1 Кресак Ілона 10-А І Ковальчук О.В.
2 Шишута Анна 10-А ІІ Ковальчук О.В.
3 Бояр Діана 10-А ІІІ Ковальчук О.В.
3 Приреза Дарина 11-А І Ковальчук О.В.
4 Лавренчук Михайло 11-А ІІ Ковальчук О.В.
5 Гудима Ірина Іванівна 11-А ІІІ Ковальчук О.В.
з інформаційних технологій
1 Андрієнко Ярослав 8-Д І Чашук О.Ф.
2 Близнюк Максим 9-А І Чашук О.Ф.
3 Бікеєв Максим 9-А ІІ Чашук О.Ф.
4 Клець Віталій 10-Б І Чашук О.Ф.
5 Налепа Анна 11-Б І Чашук О.Ф.
з інформатики
6 Андрієнко Ярослав 8-Д І Чашук О.Ф.
7 Бікеєв Максим 9-А І Чашук О.Ф.
8 Близнюк Максим 9-А ІІ Чашук О.Ф.
9 Березюк Максим 10-А І Чашук О.Ф.
10 Налепа Анна 11-Б І Чашук О.Ф.
з астрономії
1 Гудима Ірина 11-А І Юревич В.М.
2 Лавренчук Михайло 11-А ІІ Юревич В.М.
3 Морарь Анна 11-А ІІ Юревич В.М.
4 Степанюк Світлана 11-Б ІІІ Юревич В.М.
5 Дяк Марта 11-Б ІІІ Юревич В.М.
6 Хвесик Юлія 11-Б ІІІ Юревич В.М.
з правознавства
1 Главічка Станіслава 9-Г І Рибчинчук С.Ю.
2 Бікеєв Максим 9-А ІІ Рибчинчук С.Ю.
3 Дацюк Валерія 9-А ІІІ Рибчинчук С.Ю.
4 Шишута Анна 10-А І Самостян Р.Я.
5 Мельник Дмитро 10-А ІІ Самостян Р.Я.
6 Кресак Ілона 10-А ІІІ Самостян Р.Я.
з польської мови
1 Придальна Тетяна 6-Б І Германович Л.Я.
2 Сичик Оксана 6-Б ІІ Бойко Л.К.
3 Мулько Ольга 6-Б ІІІ Германович Л.Я.
4 Форманюк Валерія 6-Б ІІІ Бойко Л.К.
5 Пугінець Анастасія 7-Г І Германович Л.Я.
6 Ореховська Катерина 7-Г ІІ Бойко Л.К.
7 Хомич Даніїл 7-Г ІІ Германович Л.Я.
8 Колеснік Павло 7-В ІІІ Бойко Л.К.
9 Рулінська Галина 7-В ІІІ Германович Л.Я.
10 Лисак Ангеліна 7-Г ІІІ Бойко Л.К.
11 Перевозник Анастасія 8-В І Германович Л.Я.
12 Остапюк Софія 8-Г ІІ Германович Л.Я.
13 Назарчук Дарина 8-Г ІІІ Германович Л.Я.
14 Ватащук Вероніка 9-Б І Германович Л.Я.
15 Ткаченко Софія 9-Б І Германович Л.Я.
16 Ковальчук Аліна 9-В ІІ Германович Л.Я.
17 Мельник Дарина 9-Б ІІІ Германович Л.Я.
18 Поліщук Зоряна 9-Б ІІІ Германович Л.Я.
з німецької мови
1 Козловська Карина 9-А І Оксенюк Б.Л.
2 Остапчук Алінак 9-А ІІ Газіна Г.І.
3 Цибульська Злата 9-А ІІІ Газіна Г.І.
4 Ковальчук Софія 8-А І Газіна Г.І.
5 Зеленська Діана 8-А ІІ Газіна Г.І.
6 Тимчук Юлія 8-А ІІІ Оксенюк Б.Л.
7 Смітюх Єлизавета 7-А І Оксенюк Б.Л.
8 Врублевська Юлія 7-Б ІІ Оксенюк Б.Л.
9 Гордійчук Анастасія 7-Б ІІІ Оксенюк Б.Л.
з англійської мови
1 Войнаровський Андрій 5-Г І Сидоруг І.М.
2 Шаповал Андрій 5-Г ІІ Гаврилюк О.С.
3 Кравчук Станіслав 5-А ІІІ Гаврилюк О.С.
4 Мазур Юлія Дмитрівна 6-Г І Костюк І.О.
5 Придальна Тетяна 6-Б ІІ Гребенюк А.С.
6 Срібний Володимир 6-А ІІІ Костюк І.О.
з англійської мови
7 Голентюк Анна 7-Б І Солтис В.І.
8 Волинець Юлія 7-А ІІ Гребенюк А.С.
9 Панькевич Марія 7-А ІІІ Гребенюк А.С.
10 Ричко Микола 8-А І Костюк І.О.
11 Пилипчук Юлія 8-А ІІ Сокольська І.Є.
12 Ковальчук Софія 8-А ІІІ Сокольська І.Є
13 Цибульська Златослава 9-А І Гаврилюк О.С.
14 Крупіцька Анастасія 9-Б ІІ Гребенюк А.С.
15 Ящук Дарина 9-Б ІІІ Гребенюк А.С.
16 Бояр Діана 10-А І Сидорук І.М.
з історії
1 Пилипчук Юлія 8-А І Рощук І.В.
2 Попова Вероніка 8-А ІІ Рощук І.В.
3 Аноцький Олег 8-Г ІІІ Рощук І.В.
3 Кухарук Софія 8-Д ІІІ Рощук І.В.
4 Бікеєв Максим 9-А І Самостян Р.Я.
5 Ткаченко Софія 9-Б ІІ Самостян Р.Я.
6 Гаврилюк Юлія 9-Б ІІІ Самостян Р.Я.
7 Бояр Діана 10-А І Солдатенко Н.М.
8 Шишута Анна 10-А ІІ Солдатенко Н.М.
9 Мельник Дмитро 10-А ІІІ Солдатенко Н.М.
10 Морарь Анна 11-А І Солдатенко Н.М.
11 Гудима Ірина 11-А ІІ Солдатенко Н.М.
12 Чміль Ірина 11-Б ІІ Солдатенко Н.М.
13 Михнюк Андрій 11-Б ІІІ Солдатенко Н.М.
14 Степанюк Світлана 11-Б ІІІ Солдатенко Н.М.
з фізики
1 Шаповал Віталій 7-А І Пашкетник В.А.
2 Грицюк Тимофій 7-А ІІ Пашкетник В.А.
3 Калахан Андрій 7-Б ІІІ Пашкетник В.А.
4 Коніщук Олександр 8-Б І Шмідт Л.А.
5 Пилипчук Юлія 8-А ІІ Шмідт Л.А
6 Ковальчук Софія 8-А ІІ Шмідт Л.А
7 Остап'юк Софія 8-Г ІІІ Шмідт Л.А
8 Журба Микола 9-В І Шмідт Л.А
9 Козловська Карина 9-А ІІ Шмідт Л.А
10 Явирський Антон 9-А ІІ Шмідт Л.А
11 Поліщук Зорина 9-Б ІІІ Шмідт Л.А
12 Боровицький Дмитро 10-Б І Пашкетник В.А.
13 Мендус Вячеслав 10-Б ІІ Пашкетник В.А.
з фізики
1 Глинська Катерина 10-Б ІІІ Пашкетник В.А.
2 Налепа Анна 11-Б І Пашкетник В.А.
3 Колеснік Роман 11-Б ІІ Пашкетник В.А.
з біології
1 Остап'юк Софія 8-Г І Гробова Г.І.
2 Гапончук Юлія 8-Б ІІ Гробова Г.І.
3 Дручок Ілона 8-Б ІІ Гробова Г.І.
4 Щербик Юлія 8-В ІІІ Гробова Г.І.
5 Незіньковська Людмила 8-Б ІІІ Гробова Г.І.
6 Козловська Каріна 9-А І Андрієвська А.І.
7 Марчук Анна 9-В ІІ Андрієвська А.І.
8 Мельник Дарина 9-Б ІІ Андрієвська А.І.
9 Коляда Анна 9-В ІІІ Андрієвська А.І.
10 Лучковська Юлія 9-Б ІІІ Андрієвська А.І.
11 Глинська Катерина 10-Б І Андрієвська А.І.
12 Матрунчик Ірина 10-Б ІІ Андрієвська А.І.
13 Мендус Вячеслав 10-Б ІІ Андрієвська А.І.
14 Данилюк Андрій 10-Б ІІІ Андрієвська А.І.
15 Гріднєва Ангеліна 10-Б ІІІ Андрієвська А.І.
16 Русин Павло 11-Б І Кузьмич В.Ю.
17 Налепа Анна 11-Б ІІ Кузьмич В.Ю.
18 Іванович Неоніла 11-Б ІІІ Кузьмич В.Ю.
19 Савицька Каріна 11-Б ІІІ Кузьмич В.Ю.
з хімії
1 Тимошенко Денис 7-Б І Дмитрук І.Д.
2 Смалюк Софія 7-Б ІІ Дмитрук І.Д.
3 Пєтухов Максим 7-Б ІІІ Дмитрук І.Д.
4 Андрієнко Ярослав 8 І Боровицька І.Д.
5 Третяк Вадим 8 ІІ Боровицька І.Д.
6 Зеленська Діана 8 ІІ Боровицька І.Д.
7 Омельчук Дмитро 8 ІІІ Боровицька І.Д.
8 Коніщук Олександр 8 ІІІ Боровицька І.Д.
9 Козловська Каріна 9-А І Дмитрук І.Д.
10 Мельник Дарина 9-Б ІІ Дмитрук І.Д.
11 Лучковська Юлія 9-Б ІІІ Дмитрук І.Д.
12 Боровицький Дмитро 10 І Боровицька І.Д.
13 Мендус Вячеслав 10 ІІ Боровицька І.Д.
14 Глинська Катерина 10 ІІІ Боровицька І.Д.
15 Троян Христина 11 І Боровицька І.Д.
16 Хатітовська Р 11 ІІ Боровицька І.Д.
Савицька Каріна 11 ІІІ Боровицька І.Д.
з географії
1 Смітюх Єлизавета 7-А І Лукаш Л.Й.
2 Голоскокова Єлизавета 7-Б І Лукаш Л.Й.
3 Пугінець Анастасія 7-Г ІІ Лукаш Л.Й.
4 Грицюк Тимофій 7-А ІІ Лукаш Л.Й.
5 Кукришев Максим 7-Б ІІІ Лукаш Л.Й.
6 Міронов Нікіта 8-В І Хвесик І.А.
7 Баранчук Тетяна 8-Д ІІ Хвесик І.А.
8 Гапончук Юлія 8-Б ІІІ Трокун Т.В.
9 Коніщук Олександр 8-Б ІІІ Трокун Т.В.
10 Главічка Святослав 9-Г І Хвесик І.А
11 Степанюк Вікторія 9-В ІІ Хвесик І.А
12 Марчук Ганна 9-В ІІІ Хвесик І.А
13 Клець Віталій 10-Б І Риковська Т.Г.
14 Данилик Андрій 10-Б ІІ Риковська Т.Г.
15 Мендус Вячеслав 10-Б ІІІ Риковська Т.Г.
16 Бояр Діана 10-А ІІІ Риковська Т.Г.
17 Гудима Ірина 11-А І Риковська Т.Г.
18 Морарь Анна 11-А ІІ Риковська Т.Г.
19 Приреза Дарина 11-А ІІІ Риковська Т.Г.

Переможці ІІ етапу (міського) предметних олімпіад 2016 - 2017 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 509

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.