Звіт директора школи на загальних зборах колективу за 2016

Звіт. Методика роботи вчителів 2016.

Звіт. Виховна робота 2016

Звіт. Навчання учнів 2016

ЗОШ № 23 у порівнянні із загальноосвітніми закладами міста

Наші досягнення

/Files/images/Емблема.jpg

Учні школи активно приймали участь у різних творчих конкурсах, спортивних змаганнях, предметних турнірах: з географії, Морарь А., 10-Б клас відзначена у індивідуальному рейтингу (керівник Риковська Т.Г.), винахідників та раціоналізаторів, І місце міський етап, ІІ місце обласний, І місце Всеукраїнський рівень, Сильчук А., 11-Б клас (керівник Пашкетник В.А.).

У відповідності із заходами ШНТ «Креатив» на І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт було подано 13 робіт, що на 5 робіт більше ніж минулого року. З них 3 стали призерами: ІІ місце Налепа Анна, 10-Б клас, керівник Мартинюк В.С., І місце Гурдан Юлія, 9-Б клас, керівник Риковська Т.Г., ІІІ місце Плакущий Андрій, 10-А клас, керівник Рощук І.В. На шкільному рівні проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт реферативного типу серед учнів 7-х класів, учасниками якого були 7-м учнів.

/Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/20151119_124235.jpg /Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/20151119_133816.jpg
/Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/20151119_133940.jpg /Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/мал.jpg

Переможці І етапу (шкільного) Всеукраїнських олімпіад 2016 - 2017 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Прізвище вчителя, який підготував учня

Українська мова та література

1. Смалюк Софія 5-Б І Корнійчук Т.В., Демчук Л.О.
2. Гордійчук Анастасія 5-Б ІІ Демчук Л.О.
3. Пєтухов Максим 5-Б ІІІ Корнійчук Т.В., Демчук Л.О.
4. Міронов Нікіта 6-В І Корнійчук Т.В.
5. Остап'юк Софія 6-Г І Корнійчук Т.В., Трач О.О.
6. Зеленська Діана 6-А ІІ Новосад Т.М.
7. Терещенко Евеліна 6-Д ІІІ Новосад Т.М., Луцик Л.Н.
8. Гальчун Валерія 6-Г ІІІ Корнійчук Т.В., Трач О.О.
9. Лучковська Юлія 7-Б І Совершенко О.М.
10. Андрійчук Анна 7-Б ІІ Совершенко О.М.
11. Якимук Максим 7-А ІІ Смалюк Р.А.
12. Марчук Ганна 7-В ІІІ Смалюк Р.А.
13. Остапчук Аліна 7-А ІІІ Смалюк Р.А.
14. Гурдан Юлія 8-Г І Бабула Л.М., Луцик Л.Н.
15. Кресак Ілона 8-А ІІ Луцик Л.Н.
16. Глинська Катерина 8-Г ІІІ Бабула Л.М., Луцик Л.Н.
17. Морарь Анна 9-В І Совершенко О.М.
18. Казьмірук Анна 9-А ІІ Совершенко О.М., Трач О.О.
19. Гудима Ірина 9-В ІІІ Совершенко О.М.
20. Тиха Лілія 10-А І Лесик О.О.
21. Мартинюк Катерина 10-А ІІ Лесик О.О.
22. Велічко Катерина 10-А ІІІ Шевчук С.Г.
23. Мельник Дарина 11-А І Шевчук С.Г.
24. Кравчук Василина 11-Б ІІ Шевчук С.Г.
25. Кендюх Ірина 11-Б ІІІ Шевчук С.Г.
Математика
1. Гордійчук А.М. 5-Б І Лещинська О.О.
2. Шаповал В.С. 5-А ІІ Омельчук Т.В.
3. Хомич Д.М. 5-Г ІІ Омельчук Т.В.
4. Зеленська Д.С. 6-А І Сахнік С.М.
5. Вічепольський Ю.Ю. 6-В ІІ Сахнік С.М.
6. Остапчук А.О. 7-А І Гвоздецька З.М.
7. Кравчук А.М. 7-Б ІІ Потрапелюк Л.П.
8. Ткаченко С.О. 7-Б ІІ Потрапелюк Л.П.
9. Мельник Д.М. 7-Б ІІІ Потрапелюк Л.П.
10. Боровицький Д.Ю. 8-Б І Сахнік С.М.
11. Дмитрук О.І. 8-Б ІІ Сахнік С.М.
12. Мендус В.С. 8-А ІІІ Сахнік С.М.
Чух В.В. 8-А ІІІ Сахнік С.М.
13. Гудима І.І. 9-В І Пікун Г.Й.
14. Морарь А.В. 9-В І Пікун Г.Й.
15. Ронюк С. 9-Г ІІ Мінстер С.Й.
16. Лавренчук М. 9-Г ІІ Мінстер С.Й.
17. Налепа А.О. 9-В ІІ Пікун Г.Й.
18 Бацман Анна 9-А ІІІ Пікун Г.Й.
19. Тиха Лілія 10-А І Лещинська О.О.
20. Шах Дана 10-А ІІ Лещинська О.О.
21. Сухоставець Антон 10-Б ІІІ Лещинська О.О.
22. Велічко Катерина 11-А І Пікун Г.Й.
23. Пришневська О.С. 11-Б ІІ Пікун Г.Й.
. Парфенюк О. 11-Б ІІІ Пікун Г.Й.
. Гудима І.І. 9-В І Пікун Г.Й.
Біологія
1. Якимчук Максим 7-А І Андрієвська А.І.
2. Мельник Дарина 7-Б ІІ Андрієвська А.І.
3. Остапчук Аліна 7-А ІІ Андрієвська А.І.
4. Ткаченко Софія 7-Б ІІІ Андрієвська А.І.
5. Глинські Катерина 8-Г І Андрієвська А.І.
6. Гурдан Юлія 8-Г ІІ Андрієвська А.І.
7. Клець Віталій 8-Г ІІІ Андрієвська А.І.
8 Мельник Дмитро 8-Г ІІІ Андрієвська А.І.
9 Налепа Анна 9-В І Мартинюк В.С.
10 Бацман Анна 9-А ІІ Мартинюк В.С.
11 Дяк Марта 9-Г ІІ Андрієвська А.І.
12 Дяк Діана 9-Г ІІІ Андрієвська А.І.
13 Морарь Анна 9-В ІІІ Мартинюк В.С.
14 Іщук Дарина 10-Б І Кузьмич В.Ю.
15 Гай Олександра 10-Б ІІ Кузьмич В.Ю.
16 Сильчук Андрій 10-Б ІІІ Кузьмич В.Ю.
17 Пришневська Ольга 11-Б І Кузьмич В.Ю.
18 Якимишина Вікторія 11-Б ІІ Кузьмич В.Ю.
19 Шендюх Ірина 11-Б ІІІ Кузьмич В.Ю.
Географія
1. Волкова Анастасія 7-Г І Хвесик І.А.
2. Мельник Дарина 7-Б І Хвесик І.А.
3. Коляда Анна 7-В ІІ Хвесик І.А.
4. Журба Микола 7-В ІІ Хвесик І.А.
5. Гетьман Владислав 7-А ІІІ Хвесик І.А.
6. Онищук Юрій 8-В І Риковська Т.Г.
7. Глинські Катерина 8-Г І Риковська Т.Г.
8. Мельник Дмитро 8-Г ІІ Риковська Т.Г.
9. Клець Віталій 8-Г ІІ Риковська Т.Г.
10. Гриднєва Ангеліна 8-В ІІІ Риковська Т.Г.
11. Тиха Лілія 10-А І Риковська Т.Г.
12. Марчук Аліна 10-А ІІ Риковська Т.Г.
13. Попович Світлана 10-А ІІІ Риковська Т.Г.
14. Велічко Катерина 11-А І Риковська Т.Г.
15. Мельник Дарина 11-А ІІ Риковська Т.Г.
16. Зуйко Марина 11-А ІІ Риковська Т.Г.
Економіка
1. Вінничук Юлія 10-А І Ковальчук О.В.
2. Шах Даніела 10-А ІІ Ковальчук О.В.
3. Данилюк Ангеліна 10-А ІІІ Ковальчук О.В.
Хімія
1. Якимчук Максим 7-А І Калінчик О.А.
2. Цибульська Златослава 7-А ІІ Калінчик О.А.
3. Волкова Анастасія 7-Г ІІІ Калінчик О.А.
4. Боровицький Дмитро 8-В І Боровицька І.Д.
5. Філю Владислав 8-Б ІІ Боровицька І.Д.
6. Онищук Юрій 8-В ІІІ Боровицька І.Д.
7. Троян Христина 9-В І Боровицька І.Д.
8. Налепа Анна 9-В ІІ Боровицька І.Д.
9. Хатітовський Богдан 9-Г ІІІ Боровицька І.Д.
10. Сухоставець Антон 10-Б І Калінчик О.А.
11. Вінничук Юлія 10-А ІІ Калінчик О.А.
12. Іщук Дарина 10-Б ІІІ Калінчик О.А.
13. Пришневська Ольга 11-Б І Боровицька І.Д.
14. Тиха Валентина 11-Б ІІ Боровицька І.Д.
15. Черен Іванна 11-Б ІІІ Боровицька І.Д.

Історія

1. Онищук Юрій 8-В І Солдатенко Н.М.
2. Мельник Дмитро 8-Г ІІ Солдатенко Н.М.
3. Глинська Катерина 8-Г ІІІ Солдатенко Н.М.
4. Бацман Анна 9-А І Рощук І.В.
5. Казьмірук Анна 9-А ІІ Рощук І.В.
6. Михнюк Андрій 9-А ІІІ Рощук І.В.
7. Тиха Лілія 10-А І Самостян Р.Я.
8. Марчук Аліна 10-А ІІ Самостян Р.Я.
9. Вінничук Юлія 10-А ІІІ Самостян Р.Я.
10. Велічко Катерина 11-А І Солдатенко Н.М.
11. Зуйко Марина 11-А ІІ Солдатенко Н.М.
11. Гагаловський Максим 11-А ІІ Солдатенко Н.М.
12. Печерська Олександра 11-А ІІІ Солдатенко Н.М.
13. Ковальчук Михайло 11-А ІІІ Солдатенко Н.М.

Фізика

1. Журба Микола 7-В І Шмідт Л.А..
2. Гетьман Владислав 7-А ІІ Шмідт Л.А.
3. Ткаченко Софія 7-Б ІІІ Шмідт Л.А.
4. Гурдан Юлія 8-Г І Пашкетник В.А.
5. Онищук Юрій 8-В І Пашкетник В.А.
6. Мазур Вікторія 8-В ІІ Пашкетник В.А.
7. Гріднєва Ангеліна 8-В ІІІ Пашкетник В.А
8. Налепа Анна 9-В І Пашкетник В.А.
9. Морарь Анна 9-В ІІ Пашкетник В.А.
10. Гудима Ірина 9-В ІІІ Пашкетник В.А.
11. 10-Б І Шмідт Л.А..
12. 10-А ІІ Шмідт Л.А.
13. Пришневська Ольга 11-Б І Шмідт Л.А.
14. Тиха Валентина 11-Б ІІ Шмідт Л.А.
15. Шендюх Ірина 11-Б ІІІ Шмідт Л.А.
16. Кухарук Юлія 11-Б ІІІ Шмідт Л.А.
Інформатика
1. Березюк Максим 8-Г І Чашук О.Ф.
2. Налепа Анна 9-В І Чашук О.Ф.
3. Карп'юк Віталій 9-Б ІІ Чашук О.Ф.
4. Бодун Олег 10-Б І Чашук О.Ф.
5. Сухоставець Антон 10-Б ІІ Чашук О.Ф.
6. Марчук Владислав 11-Б І Чашук О.Ф.
7. Вейсалов Вахіз 11-Б ІІ Чашук О.Ф.
8. Горяїнов Олексій 11-Б ІІІ Чашук О.Ф.
Інформаційні технології
1. Березюк Максим 8-Г І Чашук О.Ф.
2. Романов Михайло 8-Г ІІ Чашук О.Ф.
3. Мельник Дмитро 8-Г ІІІ Чашук О.Ф.
4. Налепа Анна 9-В І Чашук О.Ф.
5. Карп'юк Віталій 9-Б ІІ Чашук О.Ф.
6. Іщук Дарина 10-Б І Чашук О.Ф.
7. Бодун Олег 10-Б ІІ Чашук О.Ф.
8. Сухоставець Антон 10-Б ІІІ Чашук О.Ф.
9. Горяїнов Олексій 11-Б І Чашук О.Ф.
10. Марчук Владислав 11-Б ІІ Чашук О.Ф.
11. Вейсалов Вахід 11-Б ІІІ Чашук О.Ф.
Англійська мова
1. Шевчук Артем 5-В І Солтис В.І.
2. Смітюк Єлізавета 5-А ІІ Солтис В.І.
3. Лебедєв Михайло 5-А ІІІ Гребенюк А.С.
4. Сасовський Максим 6-А І Стасюк А.В.
5. Мельник Владислав 6-Д ІІ Стасюк А.В.
6. Сиротинко Ірина 6-А ІІІ Стасюк А.В.
7. Якимчук Максим 7-А І Гаврилюк О.С.
8. Цибульська Златослава 7-А ІІ Гаврилюк О.С.
9. Остапчук Аліна 7-А ІІІ Гаврилюк О.С.
10. Кресак Ілона 8-А І Сидорук І.М.
11. Мех. Анастасія 8-Б ІІ Сидорук І.М.
12. Клець Віталій 8-Г ІІ Солтис В.І.
13. Шишута Анна 8-Б ІІІ Гаврилюк О.С.
14. Савич Катерина 9-В І Гребенюк А.С.
15. Морарь Анна 9-В ІІ Гребенюк А.С.
16. Гудима Ірина 9-В ІІІ Гребенюк А.С.
17. Мартинюк Катерина 10-А І Сидорук І.М.
18. Віннічук Юлія 10-А ІІ Сидорук І.М.
19. Тиха Лілія 10-А ІІІ Сидорук І.М.
20. Мельник Дарина 11-А І Гребенюк А.С..
21. Кравчук Василина 11-Б ІІ Сокольська І.Є.
22. Кухарук Юлія 11-Б ІІІ Сокольська І.Є.
Німецька мова
1 Гурдан Ольга 8-Г І Газіна Г.І.
2 Глинська Катерина 8-Г ІІ Газіна Г.І.
3 Клець Віталій 8-Г ІІІ Газіна Г.І.
4 Гудима Ірина 9-В І Оксенюк Б.Л.
5 Морарь Анна 9-В ІІ Оксенюк Б.Л.
Астрономія
1. Гагаловський Максим 11-А І Юревич В.М.
2. Печерська Олександра 11-А ІІ Юревич В.М.
3. Велічко Катерина 11-А ІІІ Юревич В.М.
4. Никитюк Іванна 11-А ІІІ Юревич В.М.
5. Зуйко Марина 11-А ІІІ Юревич В.М.
Правознавство
1. Бацман Анна 9-А І Рибчинчук С.Ю.
2. Савич Катерина 9-В ІІ Рибчинчук С.Ю.
3. Гудима Ірина 9-В ІІІ Рибчинчук С.Ю.
4. Морарь Анна 9-В ІІІ Рибчинчук С.Ю.
5. Приреза Дарина 9-В ІІІ Рибчинчук С.Ю.
6. Тиха Лілія 10-А І Рибчинчук С.Ю.
7. Вінничук Лілія 10-А ІІ Рибчинчук С.Ю.
8. Мартинюк Катерина 10-А ІІІ Рибчинчук С.Ю.
Екологія
1. Гай Олександра 10-Б І Трокун Т.В.
2. Никитюк Іванна 11-А І Трокун Т.В.
3. Тиха Валентина 11-Б ІІ Трокун Т.В.
4. Пархомова Анастасія 11-Б ІІІ Трокун Т.В.
5. Кравчук Василина 11-Б ІІІ Трокун Т.В.
Обслуговуюча праця
1. Троян Христина 9-В І Онисюк І.Й.
2. Громик Олена 9-А ІІ Онисюк І.Й.
3. Приреза Дарина 9-В ІІІ Онисюк І.Й.
4. Морарь Анна 9-В ІІІ Онисюк І.Й.
5. Колесник Роман 9-А І Гірський В.Я.
6. Мельник Флоріан 9-Б ІІ Гірський В.Я.
7. Прокопчук Дмитро 9-В ІІІ Гірський В.Я.
Рожок Роман 9-Г ІІІ Гірський В.Я.

Переможці ІІ етапу (міського) предметних олімпіад 2016 - 2017 н.р.

Зайняте місце, етап ПІБ учня Клас ПІБ вчителя
Математика
ІІІ місце (2етап) Налепа Анна 10-Б Пікун Г.П.
ІІІ місце (2етап) Пилипчук Юлія 7-А Сахнік С.М.
Українська мова та література
ІІ місце (2 етап) Пилипчук Юлія 7-А Луцик Л.Н. Трач О.О.
ІІ місце (2 етап) Якимчук Максим 8-А Смалюк Р.А.
ІІІ місце (2 етап) Савич Катерина 10-А Трач О.О.
Іноземна мова
Імісце (2 етап) Якимчук Максим 8-А Газіна Г.І.
ІІІ місце (2 етап) Цибульська Златослава 8-А Гаврилюк О.С.
Економіка
ІІІ місце (2 етап) Чернієвська Софія 11-А Ковальчук О.В.
ІІІ місце (2 етап) Боровицький Дмитро 9-Б Пашкетник В.А.
Астрономія
ІІІ місце (2 етап) Сухоставець Антон 11-Б Юревич В.М.
Інформаційні технології
ІІІ місце (2 етап) Клець Віталій 9-Г Чашук О.Ф.
Інформатика
Історія
ІІ місце (2 етап) Морарь Анна 10-А Солдатенко Н.М.
ІІІ місце (2 етап) Бояр Діана 9-Б Солдатенко Н.М.
ІІІ місце (2 етап) Бікеєв Максим 8-Б Самостян Р.Я.
Географія
ІІІ місце (2 етап) Гудима Ірина 10-А Риковська Т.Г.
ІІІ місце (2 етап) Цух Веніамін 9-А Риковська Т.Г.
ІІІ місце (2 етап) Тиха Лілія 11-А Риковська Т.Г.
Біологія
ІІ місце (2 етап) Якимчук Максим 8-А Андрієвська А.І.
ІІІ місце (2 етап) Сильчук Андрій 11-Б Кузьмич В.Ю.
Хімія
ІІІ місце (2 етап) Боровицький Дмитро 9-Б Боровицька І.Д.
Екологія
ІІІ місце (2 етап) Налепа Анна 10-Б Андрієвська А.І. Трокун Т.В.
ІІІ місце (2 етап) Іщук Дарина 11-Б Кузьмич В.Ю.
Правознавство
ІІІ місце (2 етап) Шишута Анна 9-А Рибчинчук С.Ю.
Технічна праця
ІІІ місце (2 етап) Романюк Антон 9-Г Войтович В.Г.
Обслуговуюча праця
ІІІ місце (2 етап) Дарницька Анастасія 9-В Патола А.А.

Наші досягнення 2015 - 2016

Кiлькiсть переглядiв: 853

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.