/Files/images/Емблема.jpg

Список членів Ради школи № 23 на 2017-2018 н.р.

№ з/п Клас ПІП Місце роботи Домашня адреса
Голова Ради школи
1 11 – Б Налепа Наталія Василівна Гімназія № 21, вчитель фізики Вул. С. Ковалевської, 23, кв. 61 25-61-32
Заступник голови Ради школи
2 11 – Б Кожевніков Геннадій Геннадійович Голова громадської організації по захисту прав споживачів Доватора, 16 75-08-75, 72-48-26 (роб.) 80631675130 80679909386
Члени Ради школи
3 5 – В Подолець Оксана Володимирівна ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк», технічний директор Пр-кт Відродження, 49а кв. 111 0503785429
4 2-В Пацула Ольга Ігорівна ГУДКУ у Волинській області Вул. Верещагіна, 5/11 0661953044
5 7 – Б Ясюк Лариса Олександрівна ЦСТГІ «Енергія» С.Ковалевської,25/71 25-35-84 0973878280
6 6 – Б Придальна Ірина Миколаївна Гімназія № 4, вчитель англійської мови Орджонікідзе, 32/311 0997085246 0967383226
7 4 – Г Боднарчук Людмила Тарасівна ДНЗ№ 7, вихователь Вул. А. Шептицького, 25/2 751256
8 7 – А Грицюк Лілія Василівна Тимчасово не працює Відродження, 7 кв. 104 25-85-56
9 4 – В Никонюк Олеся Миколаївна Декретна відпустка Січова, 3/44 75-13-65 0971714743
10 Мартинюк Віктор Семенович Директор школи Гордіюк, 43/136 71-65-75
11 3 – Б Басік Галина Петрівна Вчитель початкових класів Волі, 52/51 72-13-75
12 4 – Б Степанова Ольга Володимирівна Вчитель початкових класів Г.-Артемовського, 7/10 72-04-60
13 4 – Г Пономаренко Наталія Іванівна Вчитель початкових класів Гордіюк, 43/89
14 8 – Д Луцик Любов Никифорівна Вчитель української мови та літератури С.Ковалевської,
15 9 – Г Корнійчук Тетяна Віталіївна Вчитель української мови та літератури
16 5 – Б Кузьмич Вікторія Юріївна Вчитель біології Писаревського, 11/15 5-26-26
17 Боровицька Ірина Дмитрівна Вчитель хімії Захарова, 12/8/49 0509726645
18 11 – Б Солдатенко Наталія Миколаївна Вчитель історії Соборності, 13/63
19 9 – Г Горбач Яна Андріївна Учениця Відродження, 26б/25
20 9-Б Лучковська Юлія Олександрівна Учениця Січова, 3/63
21 8-Г Остап'юк Софія Василівна Учениця Дубнівська, 75а/8
22 9-А Остапчук Аліна Олександрівна Учениця Хурсенка, 50/1
23 10 – А Кресак Ілона Миколаївна Учениця Мазепи, 49/100
24 10 – А Бояр Діана Русланівна Учениця Московська, 54/19
25 11 – Б Налепа Анна Олександрівна Учениця С.Ковалевської, 23/61 25-61-32
26 10-А Здробилко Анна Вікторівна Учениця Щусєва, 18/6 75-18-06
27 10-Б Глинська Катерина Юріївна Учениця Князів Острозьких, 24/1

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.